Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В парламенті розглянуть земельний мораторій

155-5
 

Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування рекомендує прийняти за основу законопроект № 4200 про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення за межами населених пунктів.

Проектом пропонується ввести мораторій строком на 10 років на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення незалежно від форми власності за межами населених пунктів. Також передбачено заборонити ліквідацію та руйнування об’єктів стаціонарної рекреації, розташованих на цих земельних ділянках, крім випадків, пов’язаних із ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

У цілому схвалюючи законопроект, в Комітеті зазначили, що згідно з чинним законодавством сьогодні на землях рекреаційного призначення вже забороняється діяльність, що перешкоджає або може перешкоджати використанню їх за призначенням, а також негативно впливає або може вплинути на природний стан цих земель (ч.3 ст. 52 ЗК).

Тому, можливо, після введення мораторію потрібно розробити проект законодавчого акта щодо визначення статусу та умов використання земель рекреаційного призначення.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно