Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Запропоновано звільнити від податку земельні ділянки з приміщеннями для вирощування с / г тварин

7947.jpg
 

У парламенті зарегістрірованзаконопроект № 3511 про внесення змін до статті 283 Податкового кодексу щодо звільнення від сплати земельного податку деяких земельних ділянок.

Пропонується встановити, що не підлягають оподаткуванню земельним податком земельні ділянки, на яких розташовані приміщення, які використовуються для вирощування і утримання с / г тварин, що є об’єктами бюджетної дотації відповідно сЗаконом «Продержавну підтримку сільського господарства України ».

Згідно з пунктом 15.2 статті 15 зазначеного Закону до таких об’єктів на сьогодні віднесені велика рогата худоба, свині, вівці, коні, птиця домашня, кролики.

Як зазначає автор проекту нардеп А.Шинькович (БПП), хоча реалізація таких змін може спричинити зменшення загальної суми надходжень від земельного податку, однак це зменшення буде компенсовано за рахунок зростання загальної прибутковості тваринництва внаслідок дії відповідної податкової пільги.Передбачається, що прийняття законопроекту підвищить інвестиційну привабливість госпдіяльності у галузі тваринництва, що сприятиме насиченню вітчизняного ринку м’ясо-молочної та іншою продукцією цієї галузі, розвитку експортного потенціалуУкраїни.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно