Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Зареєструвати новобудову можна буде після попереднього узгодження

4985.jpg
 

Мін’юст впроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно за попередньою подачі заяв у двох областях /

В управліннях юстиції Київської та Одеської областей буде впроваджений пілотний проект у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно щодо попереднього подання заяв.

Відповідно до наказу Мін’юсту від 7 липня 2015 № 1159/5 пілотний проект полягає в наступному.

1.Забудовників, інвесторів і членам кооперативу та особам, основним видом діяльності яких є вирощування та переробка с / г продукції, надається доступ до програмного забезпечення, сумісного з програмним забезпеченням Державного реєстру прав нанерухоме майно відповідно до укладених договорів з метою подачі заяв про держреєстрацію прав на нерухоме майно для їх попереднього розгляду органом державної реєстрації прав, нотаріусами, адміністраторами, посадовими особамимісцевого самоврядування, які наділені повноваженнями реєстратора прав на нерухоме майно по видачі і прийому документів;

2.Зазначені особи подають заяви у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та документи, необхідні для державної реєстрації прав, з використанням електронного цифрового підпису для їх попереднього розгляду уповноваженимиорганами і посадовими особами.

3. Наявність всіх необхідних для державної реєстрації прав документів, а також відповідність заявлених прав поданим документам перевіряються в термін до 6 робочих днів.

4.Заявник повідомляється про попередні результати розгляду документів, а також про дату і час звернення до уповноважених органів з оригіналами документів, необхідних для державної реєстрації прав, та їх завіреними копіями.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно