Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Затишний бутик-готель в Мельбурні

 

Мельбурнське архітектурне бюро Breathe до дрібниць продумала дизайн бутік-готелю Paramount House.
Готель Paramount House на останніх поверхах колишнього офісу і складу кінокомпанії Paramount Pictures нарешті відкрився після чотирьох років робіт. Дизайном готелю займалося австралійське архітектурне бюро Breathe.

Щоб об’єднати даху двох сусідніх будівель і збільшити площу простору, архітектори вирішили добудувати на даху Paramount Pictures ще два поверхи і обробити їх викладеної “ялинкою” мідної кладкою.

Зараз на останніх поверхах будівлі розташовуються два сюїта, просторий номер-лофт, ресторан, а також спорт-центр і невелике кафе на відкритій терасі. Всього в готелі 29 номерів на будь-який смак і гаманець. Лобі готелю знаходиться на першому поверсі.

Інтер’єр кожного номера продуманий до дрібниць: від полови з терраццо і дерев’яних японських ванних кімнат до меблів від австралійських виробників і французького текстилю.Декоратори також спеціально вибирали картини і предмети мистецтва з сусідньої галереї China Heights для кожного номера, а все ванні приналежності закуплені у австралійського екобренда косметики Aesop.

У кожному номері кілька вікон, чому тут дуже світло, а в деяких з них є і власна тераса. Незабаром в готелі відкриється міні-кінотеатр – як відсилання до минулого будівлі – де будуть показувати старі фільми, колись випущені Paramount Pictures.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно