Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Затримано засновника будівельної групи “УКЗ” Войцеховського

gpu-640x360
 

Генеральна прокуратура 15 липня затримала великого київського забудовника Анатолія Войцеховського, який заснував будівельну піраміду “Укогруп” і “Сіті груп”.

Як повідомляється на сайті ГПУ, йому пред’явлено підозру за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України за фактом умисного ухилення від сплати податків на суму 12,5 млн. грн., по частинах 3 і 4 статті 197-1 і частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України за фактом створення організованої злочинної групи для самовільного зайняття земельної ділянки територіальної громади Києва по вулиці Закревського, 42 і будівництва ЖК “Перлина Троєщини”, а також заволодіння під час цього будівництва шляхом обману грошовими коштами громадян на суму 2,6 млн. грн. У цілому розслідується діяльність Войцеховського за період з 2004 по 2016 роки.

Слідство встановило, що він в 2004-2013 роках придбав частки в статутних капіталах 12 підприємств (у 2014 році ці частки переоформлені на підставних осіб), за допомогою яких самовільно захопив земельні ділянки під будівництво 40 об’єктів, яке ведеться без дозвільних документів і пов’язане з привласненням коштів інвесторів.

Деякі з цих об’єктів введені в експлуатацію на підставі підроблених рішень судів, незаконно реєструються в Державному реєстрі нерухомого майна.

У кримінальному провадженні за дорученням процесуального керівника накладено арешт на самовільні будівництва і самовільно захоплені земельні ділянки, на майно Войцеховського загальною вартістю понад 200 млн. грн.

Войцеховський – засновник будівельної піраміди, на чолі якої стоять компанії “Укогруп” і “Сіті-груп”. Об’єкти, побудовані забудовниками з цієї структури, в більшості своїй є незаконними, а мешканці вже побудованих багатоповерхівок часто не мають документів на квартири. Відмінна риса всіх будівництв Войцеховського – вкрай низька ціна квадратних метрів.

Навесні 2015 року КМДА оприлюднила список з понад 40 об’єктів “Сіті Груп” і “Укогруп”. Восени 2014 року року проти посадових осіб підприємств, що входять до складу будівельної компанії “Укогруп”, було розпочато кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 ст. 197-1 та ч. 2 ст. 209 КК України (самовільне будівництво і відмивання грошей).

Джерело: lb.ua

, , , , , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно