Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Затверджено порядок доступу нотаріусів до Земельного кадастру

4913.jpg
 

Кабмін постановою від 24 червня 2015 № 457 затвердив Порядок забезпечення доступу нотаріусів до Державного земельного кадастру.

Постанова набуде чинності через 30 днів з дня офіційного опублікування.

Порядок визначає умови та підстави доступу нотаріусів до Кадастру для пошуку відомостей про зареєстроване земельній ділянці при вчиненні нотаріальних дій за таким ділянці (крім посвідчення заповіту) та / або проведення державної реєстраціїправ на ділянку для формування витягу з кадастру.

Доступ до Кадастру здійснюється за допомогою програмного забезпечення кадастру шляхом підключення до нього з використанням телекомунікаційних каналів зв’язку і ЕЦП.Підключення, технічне і технологічне супроводження такого доступу здійснюються адміністратором Кадастру на платній основі відповідно до договору, укладеного між приватним нотаріусом та адміністратором.

Пошук відомостей про зареєстроване земельній ділянці в кадастрі здійснюється за егокадастровому номеру.

За видачу витягу з Кадастру про земельну ділянку стягується плата (крім встановлених законом випадків) у розмірі, визначеному постановою Кабміну від 1 серпня 2011 № 835.

Головні територіальні управління юстиції Мін’юсту в АР Крим, областях, Києві та Севастополі при звільненні державного нотаріуса або припинення (зупинення) нотаріальної діяльності приватного нотаріуса не пізніше наступного дня письмово повідомляють процьому Госгеокадастр. Повідомлення є підставою для припинення доступу нотаріуса до Кадастру.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно