Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Затверджено порядок повірки лічильників

5036.jpg
 

Періодична повірка, обслуговування та ремонт засобів вимірювальної техніки здійснюються за рахунок виконавців.

Кабмін постановою від 8 липня 2015 № 474 затвердив Порядок подання засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку, обслуговування та ремонт.

Порядок визначає процедуру подання засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичнихосіб, на періодичну повірку, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж).

Дія Порядку поширюється на суб’єктів господарювання, які надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання, а також споживачів відповідних послуг – фізичних осіб, у власності яких перебувають засоби вимірювальної техніки.

Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки здійснюються за рахунок виконавців.

Виконавець не пізніше ніж за місяць до настання терміну проведення періодичної повірки вимірювального обладнання або протягом 3х робочих днів з дня отримання відомостей про необхідність його ремонту інформує про це споживача шляхом направлення повідомленняза затвердженою формою рекомендованим листом з повідомленням про вручення або іншим способом, що підтверджує отримання його споживачем. Споживач забезпечує в зазначений у повідомленні строк доступ до лічильника.У разі неможливості забезпечити доступ, споживач не пізніше ніж за 10 календарних днів до настання цього терміну інформує про це виконавця. Інший термін доступу до засобу вимірювань споживач і виконавець погоджують, зокрема шляхом обміну листами.

На час проведення періодичної повірки або ремонту вимірювального обладнання виконавець встановлює тимчасовий засіб вимірювальної техніки.

Порядок почне діяти в 2016 році – одночасно із Законом про метрологію.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно