Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Затверджено Стратегію розвитку Києва до 2025 року

17240.jpg
 

На пленарному засіданні Київради депутати затвердили зміни до Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року.
Серед головних завдань документа – поліпшення якості життя киян, зростання економіки столиці, збереження історичної та архітектурної самобутності Києва.

Стратегія також включає бачення майбутнього української столиці, пріоритетні напрямки розвитку, цільові показники, ключові ініціативи і план їх впровадження.Реалізація цієї стратегії дозволить усунути найважливіші проблеми міста, реалізувати його потенціал і посилити конкурентні переваги.

Для реалізації завдань, закладених в стратегії, як зазначається, міська влада розробила базу інвестиційних проектів.Тим проектам, які вимагають бюджетного фінансування, щорічно буде приділятися особлива увага при плануванні витрат і капітальних вкладень.

Головними стратегічними цілями є:

підвищення рівня конкурентоспроможності економіки:

підвищення комфорту життя мешканців столиці;

збереження історичної самобутності і розвиток культури в Києві.”У порівнянні з попередньою стратегією, додана нова мета – збереження історичної самобутності і розвиток культури в Києві.Нова стратегія – це чітко структурований документ, де є стратегічне бачення, стратегічні цілі, 16 секторів, для кожного з яких є чітка вертикаль, де вказано стан, тенденції та проблеми розвитку галузі, оперативні цілі, заходи,загальні індикатори виконання заходів. Крім того, додано 5 пріоритетів розвитку столиці “, – зазначив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

В рамках визначених стратегічних цілей передбачено розвиток міста у всіх галузях.Зокрема заплановано впровадження сучасних принципів забудови і планування розвитку територій міста, розвиток доступної та надійної інфраструктури, обмеження будівництва в історичному центрі, економічні стимули для залучення роботодавців,кооперація між бізнесом і НДІ, діалог влади з суспільством і бізнесом, протидія корупції, просування ділового потенціалу міста і легкість реєстрації бізнесу.

Також серед пріоритетів – високооплачувані робочі місця, першокласну освіту, створення комфортного публічного простору, зручне транспортне сполучення, високоякісний сервіс, екологічно чисте і зелене місто.

Джерело: stroyobzor.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно