Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Завдання земельної реформи – захист інтересів дрібних і середніх виробників

3732.jpg
 

Головним завданням при проведенні земельної реформи має стати захист інтересів дрібних і середніх виробників і впровадження ринкових принципів взаємовідносин власників паїв з мінімальним втручанням держави.

Таку думку висловив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

“У кожного селянина має бути право прозоро зареєструвати або розірвати договір оренди, і надалі, за бажанням, мати можливість продати свою ділянку за справедливою ринковою ціною.Захист громадян, у тому числі від надмірного втручання держави – першочергове завдання”, – сказав міністр. Олексій Павленко додав, що першими кроками у формуванні прозорого ринку землі має стати 7-річний мінімальний термін оренди і дієва дерегуляція.

Зараз з метою спрощення умов ведення бізнесу Міністерство домоглося скасування 14 дозволів, 6 сертифікатів та ліцензій, внесено зміни до більш ніж 50 законодавчих актів.

«На кожній зустрічі фермери кажуть: нам не потрібні дотації, створіть зрозумілі умови, прозорі правила реєстрації та перереєстрації і не заважайте працювати, щоб було що вирощувати, а потім продавати», – додав міністр.

Крім того, зараз спільно зі Світовим банком та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ триває робота з наповнення електронного кадастру.

“Політична воля і бажання навести порядок є, тому ми дуже активно працюємо з експертами, – повідомив Олексій Павленко.- Є загальне розуміння – повинні захистити дрібного фермера і власника землі, який сьогодні забезпечує продовольчу безпеку України “.

Джерело: agrotimes.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно