Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Зайві поверхи будівлі в Десятинному провулку в Києві знесуть протягом тижня – Кличко

6293.JPG
 

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час перевірки демонтажу верхніх поверхів будівлі в Десятинному провулку, 3-5, щоб вона відповідала містобудівним вимогам.

“Київ повинен розвиватися, будуватися, але все має бути в рамках законодавства.На жаль, є недобросовісні забудовники, які порушують норми будівництва. Ці будівництва дісталися нам у спадок, і ми змушені розв’язувати вузли, – зазначив Кличко.- Зараз ці два поверхи новобудови в Десятинному провулку, які були побудовані з порушенням всіх норм, зносяться. Це будівля не буде перевищувати встановлених норм – 27 м.Цей демонтаж – безпрецедентний випадок, і ми будемо безкомпромісні у вимогах дотримання законодавства і будемо зносити ті будівництва, які ведуться з порушенням норм “, – підкреслив мер Києва.

Він зазначив, що всі роботи з демонтажу зайвих поверхів повинні бути завершені протягом тижня. Кличко зазначив, що ділянка в Десятинному провулку, на якій ведеться будівництво, входить до буферної зони Софії Київської.І столична влада робить все, щоб зберегти старий Київ і передати його нащадкам.

Мер перевірив за допомогою тахеометра, що висота будівлі після зносу двох поверхів складає трохи менше 27 м. У цьому змогли переконатися присутні громадські активісти та журналісти.

Київський міський голова також подякував громадськість за активну участь у врегулюванні питання будівництва в Десятинному провулку. “Ми вдячні громадськості за її підтримку.Ми сідали всі разом, розмовляли і знайшли компромісне рішення “, – сказав Кличко.

Джерело: kiev.unian.net

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно