Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Збільшені платіжки за комуналку прийдуть українцям не раніше квітня.

2577.jpg
 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕ) поки не розробила графік підвищення тарифів на комунальні послуги.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕ) поки не розробила графік підвищення тарифів на комунальні послуги, розповіло джерело у відомстві. Про це передаютВесті.

На даний момент ведеться робота над критеріями, за якими визначатимуться пільгові категорії – претенденти на субсидії на комунальні послуги.

Це викликано тим, що нинішній документ виписаний вкрай не точно і розпливчасто, і багато сімей просто не можуть отримати належну їм допомогу.

“Розробка нового положення зараз в пріоритеті. Воно має бути готове до 1 березня.Отже, нові тарифи розрахуються, думаю, не раніше кінця березня “, – повідомив” Вістям “джерело в НКРЕ. Відповідно, платіжки за березень за новими тарифами українці отримають не раніше квітня поточного року.

Також не прийнято, яким буде підвищення тарифів – одномоментним або поетапним.

“Тарифи і так вже піднялися. Багатьом малозабезпеченим сім’ям зараз просто не під силу їх платити.Тому потрібно точно виписати, хто має право на субсидії і що б такі сім’ї могли без проблем їх отримати “, – зазначили” Вістям “в НКРЕ.

Нагадаємо, підняття тарифів є частиною домовленостей між МВФ і Україною: місія Фонду заявила про закінчення роботи в Києві, і плани підписати з нашою країною чотирирічної програми на загальну суму в $ 17,5 млрд.Воно має на меті досягнення бездефіцитності “Нафтогазу” до 2017 року.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно