Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Зелений острів-2” – кращий житловий комплекс премії “IBuild Ukraine-2014”!

1860.jpg
 

17 грудня на пленумі Ради директорів Конфедерації будівельників України були оголошені переможці IV всеукраїнської Премії будівельного ринку «IBuild Ukraine-2014».
Цього року, за рішенням учасників он-лайн голосування та експертної ради, ПБГ «Ковальська» була оголошена переможцем відразу в трьох номінаціях.

В рамках порядку денного засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України Голова Ради – Олександр Сергійович Ротов назвав компанії-переможці премії «IBuild Ukraine-2014».

За високі досягнення у виробництві якісної продукції та обслуговування Група «Ковальська» отримала звання «Кращий виробник будматеріалів». ЖК «Зелений острів-2» став переможцем номінації «Кращий житловий комплекс».

За сучасний підхід у будівництві і точне дотримання термінів виконання робіт ПБГ «Ковальська» посіла друге місце в номінації «Надійний забудовник».

Наприкінці урочистої церемонії Голова Ради – Олександр Ротов привітав компанії з перемогою, а також побажав успіхів у досягненні нових цілей.

ПБГ «Ковальська» вітає партнерів будівельного ринку з отриманням почесних нагород і щиро дякує учасникам голосування за підтримку і надану довіру.

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група« Ковальська »

тел./ Факс: (044) 591-70-44

Джерело: kovalska.com

Возможно, Вам также будет интересно