Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Зелений університет у В’єтнамі

 

У 2017 році на території Університету фінансування і просування технологій (FPT) недалеко від Ханоя з’явилося нове адміністративне приміщення, що нагадує чи то давню піраміду, то чи «лего» -Конструкція.
Проектуванням займалася студія VTN Architects.

У керівництва FPT великі плани по створенню університету, який би змагався з найкращими екологічними будівлями на світовому рівні, і будівля – перший крок в цьому напрямку.

Університет FPT пропонує освітні програми у сфері IT, тому кампус спроектований так, щоб дотримуватися здоровий баланс між фізичною та віртуальним середовищем, а також не бути далеким від природи.Кампус створений і з урахуванням майбутнього розширення університету, і появи нових технологій.

У цьому районі В’єтнаму часто бувають перебої з електрикою.У проекті передбачено і це – в кампусі є свій генератор, а план будівлі розроблений таким чином, щоб всередину вільно проникав природне світло.

Так як тут часто буває жарко, в кожному віконному отворі посаджено дерево, що знижує рівень впливу високих температур. Перехресна вентиляція в будівлі і його розташування вікнами до сторони, з якої найчастіше дмуть вітри, теж сприяють охолодженню.

На першому поверсі розташована бібліотека, на другому і шостому – офіси, решта простору – це кабінети для навчання. На кожному рівні і на даху є відкриті майданчики.Дерева в кожному приміщенні і зелені майданчики скрашують строгість бетону, сприяють продукуванню свіжого повітря і роблять студентів ближче до природи.

Джерело: djournal.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно