Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Земельні ділянки тепер можна реєструвати онлайн

14238.jpg
 

Ініціатива реалізується Державним агентством з питань електронного урядування спільно з Мінагрополітики та Госгеокадастром.

Щорічно українці реєструють понад 500 тисяч земельних ділянок. Сьогодні реєстрація відбувається в два візити до державних органів, а введення нової послуги дозволить виключити перший візит, залишивши лише необхідність отримати документи після реєстрації земельної ділянки.

“Сьогодні ми зробили ще один важливий крок на шляху до впровадження е-урядування в Україні, – заявив Олександр Риженко, голова Державного агентства з питань електронного уряду України. – Надання доступних, прозорих і не корупційних адміністративних послуг досягається шляхом переведення їх в електронну форму, – це те, що найбільше очікують громадяни і бізнес”.

Таким чином, на сьогодні громадянам і бізнесу є вже чотири електронні послуги в земельній сфері.

“Он-лайн інструменти надають можливості для вдосконалення системи державного управління, задоволення потреб та очікувань громадян, є ключовими для забезпечення стабільного розвитку країни. Ми готові підтримувати ініціативи, які спрощують взаємодію громадян і уряду і мінімізують корупцію, – розповів координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайдотас Верба.

Джерело: newbud.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно