Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Земельні торги активізують

3848.jpg
 

Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру оприлюднила проект закону “Про внесення змін до деяких законодавчих України» (щодо активізації проведення земельних торгів).

Документом передбачається введення механізмів, покликаних удосконалити проведення земельних аукціонів з продажу земельних наділів комунальної та державної власності, а також прав на них (оренди, емфітевзису, суперфіцію).

Зокрема, згідно з законопроектом до процесу організації та продажу земельних ділянок будуть залучатися позабюджетні кошти, а саме фінансові ресурси виконавців земельних аукціонів, які в подальшому повинні відшкодувати переможці торгів.

Такий підхід повинен зменшити навантаження на місцеві і Державний бюджет, здешевити процедуру проведення земельних торгів та створити більш сприятливі умови для розпорядників земельних ділянок комунальної і державної власності.

Крім того, буде вирішена проблема відсутності необхідних коштів у місцевих бюджетах (особливо в сільських і селищних радах) для проведення земельних аукціонів.

Джерело: o-k.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно