Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Земельний кадастр росте як на дріжджах

2720.jpg
 

Кількість земельних наділів, зареєстрованих у Державному земельному кадастрі, починаючи з моменту його запуску в січні 2013 року, становить 2180000.

Про це інформує прес-служба Державного агентства земельних ресурсів. При цьому тільки за неповні два місяці поточного року територіальними органами Держземагентства на підставі заяв громадян та юридичних осіб у Кадастр було внесено понад 50 тис.земельних ділянок.

Серед регіонів України лідером з реєстрації земельних наділів є Київська область, де в Кадастр внесено більше 0,2 ділянок. За нею йде Вінницька область (0140000. Ділянок), Львівська область (0130000. Ділянок), Черкаська область (0,1 млн.дільниць) та Хмельницька область (0,1 млн. ділянок).У ході реєстрації земельні наділи отримують унікальні кадастрові номери, а внесення відомостей про знову сформованих наділах проводиться на базі розробленої та затвердженої в установленому порядку документації із землеустрою.Також в Держземагентстві повідомляють, що з моменту початку функціонування Земельного кадастру державні кадастрові реєстратори видали з нього 1,8 млн. Виписок.

Джерело: news.realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно