Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Земельний пай не позбавляє права на субсидію – Гройсман

v-ukraine-vyplaty-za-arendu-zemelnykh-paev-v-2012-g-vyrosli
 

Наявність будь-якого майна, в тому числі квартири, машини, земельних паїв, не впливає на право отримання субсидії. При розрахунку розміру субсидії враховується дохід, який приносить майно. Якщо пай не здається в оренду, то дохід відсутній.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“У суспільстві ходять чутки про те, що якщо у кого-небудь з членів сім’ї у власності є земельний пай, то така сім’я не може претендувати на субсидію. Відповідально заявляю – це неправдива інформація”, – підкреслив прем’єр.

Наприклад, за словами Гройсмана, людина отримує пенсію в розмірі 1400 грн. При цьому володіє земельним паєм, який умовно приносить дохід 2000 грн. на рік. Таким чином дохід цієї людини в рік становить 18 800 гривень. При розрахунку субсидії для такої людини береться його середньомісячний дохід – тобто 1 566 грн. (18 800/12 місяців). Він ділиться на прожитковий мінімум – 1399 грн., ділиться на 2 (базовий коефіцієнт) і множиться на 15% (згідно з формулою розрахунку субсидії).

“Це означає, що оформивши субсидію, комунальні витрати цієї людини складуть лише 8,4% від сукупного доходу. Тобто, 131 грн. в місяць людина буде платити за комуналку самостійно, решта – заплатить держава”, – зазначив прем’єр-міністр.

Джерело: segodnya.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно