Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Земельний скандал на Черкащині: влада закриває очі на порушення законів

3142.jpg
 

Черкаська обласна державна адміністрація не хоче бачити фактів порушення земельного законодавства.

На Черкащині розгорається черговий земельний скандал за підтримки обласної та районної влади.ТОВ «Зернопродукт», яке входить до складу агрохолдингу «Миронівський Хлібопродукт», більше 8 років використовує орендовані землі в Черкаській області не за цільовим призначенням.Але райадміністрація Христинівського району та Черкаська обласна державна адміністрація не хочуть бачити фактів порушення земельного законодавства.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Зернопродукт» приєдналося до холдингу «МХП» у 2004 році, його діяльність зосереджена на вирощуванні зернових, олійних і технічних культур.Сьогодні компанія обробляє землі на території Вінницької, Житомирської та Черкаської областей України, пише Україна Кримінальна.

Як пишуть місцеві ЗМІ, проте, ось вже 8 років компанія користується землями незаконно, порушуючи правила договору оренди земельних ділянок розміром в 247,4 га, які знаходяться в адміністративних межах Івангородський сільської ради Черкаської області.На землях, призначених для споруди відгодівельного комплексу, майже десять років вирощують сільськогосподарські культури.Враховуючи, що мова йде про високу родючости черкаського чорнозему, компанія, обробляючи ці землі, отримувала прибуток, але за документами показувала будівництво комплексу.

Читайте також: Прибирайте сміття на вулицях і закривайте щільно крани – як зберегти навколишнє середовище для майбутніх поколінь

У березні 2007 року компанія «Зернопродукт» уклала договір оренди земель строком на 49 років.Землі були передані в оренду Христинівської районної адміністрацій. Згідно з умовами оренди, на земельній ділянці передбачалося тимчасове розміщення відгодівельного комплексу.

За договором, в обов’язки компанії входить використання землі за цільовим призначенням, а саме – під забудову.Виходить, що компанія «Зернопродукт» на чолі з Миколою Кучером порушує про цільове призначення земельної ділянки, використовуючи землі на власний розсуд.

Читайте також: Воїни АТО отримають у власність землю, яка належала сепаратистові Царьов

Згідно з чинним законодавством, орендар повинен був понести відповідальність за недотримання договору.Але Черкаська ОДА та Христинівська райдержадміністрація просто закривають очі на земельне беззаконня, влаштований компанією «Зернопродукт», яка просто ігнорує Земельний Кодекс, керуючись власними інтересами в отриманні прибутку від вирощуваннясільгоспкультур, приходять до висновку місцеві журналісти.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно