Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Землі за межами населених пунктів передадуть територіальним громадам

7596.jpg
 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства планує з 1 січня 2016 року передати під юрисдикцію об’єднаних територіальних громад землі, які знаходяться за межами їхніх населених пунктів.

Про це повідомив перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода.

«Виникають питання, що буде з територіями, які перебувають за кордоном населених пунктів.Нам потрібно зробити все, щоб вони були з 1 січня 2016 роки під юрисдикцією органів самоврядування об’єднаних територіальних громад. Це наше ключове завдання », – зазначив Негода.

Як сказав голова Верховної Ради Володимир Гройсман, цей закон, зокрема, дозволить селам при об’єднанні отримати можливість повністю розпоряджатися землями, а також затверджувати власні бюджети, отримати повну фінансову незалежністькомпетенції з надання послуг жителям територіальних громад.

Відповідно до Земельного кодексу, території за межами населених пунктів знаходяться у віданні районних та обласних державних адміністрацій.

Джерело: economics.unian.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно