Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Землю, яка призначалася для прокурорів, пропонують передати військовим

2325.jpg
 

На пленарному засіданні Київради бійці столичного спілки ветеранів АТО просили передати їм 10 га землі, яку КМДА хоче віддати в користування прокуратури Києва для будівництва житлового комплексу.

КМДА планувала на пленарному засіданні віддати столичній прокуратурі дві ділянки землі площею понад 5 га і 4,8 га, які оцінюють у 35 мільйонів гривень. Ділянки знаходяться на 15 кілометрі проспекту Перемоги, по Житомирській трасі.

Але, за словами депутата Галини Янченко, проект рішення про передачу прокуратурі 10 га землі було знято з порядку денного.

«Ми, звичайно, розуміємо, що столична влада зіткнулася з нестачею земельних ділянок для передачі військовим, тому звертаємося до Прокуратури столиці з проханням відмовитися від винесення на розгляд Київради в майбутньому проекту рішення з відведення землі на 15кілометрі проспекту Перемоги. Ми звертаємося до Київради з проханням передати ці землі учасникам бойових дій », – сказав співголова Київської Спілки Ветеранів АТО Дмитро Примаченко. Раніше повідомлялося, що для учасників АТО виділили землю в Київській області.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно