Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Згорілий будинок Лівшиця в Херсоні реконструюють під житло і спорткомплекс

637.jpg
 

Херсонське ТОВ «Саксонія» має намір провести реконструкцію історично значущого будівлі в центрі Херсона, на вулиці Комсомольська, 22 в Херсоні.
У цьому будинку інвестор має намір зробити дворівневі елітні квартири, а також спорткомплекс.

Про це стало відомо в ході засідання земельної комісії міськради Херсона, на якій розглядалося це проект.Комісія рекомендувала винести на розгляд міськради дозвіл на оформлення документів для відводу ділянки, на якій стоїть будівля.

Також голова комісії Тетяна Варущик порекомендувала представникам ТОВ «Саксонія» передбачити при введенні спорткомплексу в експлуатацію так звану «соціальну» складову: дати можливість його відвідувати дітям на пільгових умовах.

У будинку, про який йде мова, у вересні 2013 року сталася пожежа, повністю вигорів дах.

В даному будинку, в свій час, перебувала школа № 10.

У 2001 році рішенням сесії міської ради будинок змінив власника. За цей час будівлю кілька разів міняв власника.Але жоден з них не містив будівлю в належному стані, що нібито і призвело до виникнення чергової пожежі. Однак офіційно істинні його причини так і не названі.

До речі, вперше будівлю було продано як спортивний комплекс, а власник повинен був зберегти його цільове призначення. Але зараз з’ясовується, що нинішні власники споруд придбали їх без цього цільового «обтяження».

Керівництво міста неодноразово зверталася до власника будинку про необхідність приведення його в належний стан.

Будівля, яку горіло, відомо в Херсоні «як будинок Лівшиця», в якому свого часу розташовувалося перша банківська контора в місті.У будівлі в різні часи була чоловіча гімназія, канцелярія головного херсонського рабина, бібліотека і Будинок піонерів. А під час Громадянської війни в Іспанії (30-у роки 20-го століття) в будинку навіть жили евакуйовані в Херсон іспанські діти.

Джерело: t.ks.ua

Возможно, Вам также будет интересно