Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Жителям багатоповерхівок планують повернути підсобні приміщення

4925.jpg
 

У ВР був зареєстрований законопроект №2262 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо повернення власникам квартир багатоквартирних будинків та житлових приміщень у гуртожитках незаконно відчужених допоміжних приміщень».

Зокрема, метою документа, як наголошується в пояснювальній записці, є створення правових умов для повернення у власність власникам квартир багатоквартирних будинків та житлових приміщень у гуртожитку незаконно приватизованих допоміжних приміщеньв цих будинках і гуртожитках.

Крім цього, в документі наголошується, що повернуто приміщення можуть стати економічною базою для діяльності об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, має позитивно вплинути на проведення та реалізацію житлової реформи.

Так, законопроектом пропонується визначити, що незаконно приватизовані підсобні приміщення безоплатно повертаються орендарем у власність мешканців будинку на підставі рішення суду, згідно з позовом жителів багатоквартирного будинку.

Відзначається також і необхідність внесення ряду змін до законодавства.

Зазначимо, раніше в парламенті зареєстрували законопроект, націлений на захист прав власників окремих кімнат у будинку або квартирі на користування допоміжними приміщеннями цього приміщення.В тому числі, коли таке користування пов’язано з проходом через суміжні кімнати, що належать іншій особі або особам.

Джерело: meget.kiev.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно