Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Житло для військових будуватимуть на кредитні кошти

5925.jpg
 

Для будівництва житла використовують не тільки бюджетні, а й кредитні кошти.

Для будівництва житла для військовослужбовців залучатимуться кредитні кошти. Про це заявив президент України Петро Порошенко на церемонії вручення ключів від квартир співробітникам СБУ в Києві.

“Спільно з волонтерами ми зараз відпрацьовуємо дієвий механізм вирішення питань забезпечення житлом військовослужбовців, і для СБУ, і для Збройних сил та інших силових підрозділів.Це будуть не тільки бюджетні кошти, а й залучені кредитні кошти, щоб різко збільшити кількість житла і різко зменшити собівартість за рахунок абсолютно прозорого вибору підрядників “, – сказав президент.

Порошенко заявив, що сьогодні нове житло отримали 224 сім’ї співробітників СБУ – учасників антитерористичної операції, а також сім’ї співробітників Служби безпеки, загиблих при виконанні обов’язків в зоні АТО.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України звільнив військовослужбовців та військовозобов’язаних, які перебувають на військовій службі, від сплати процентів за іпотечним кредитом на будівництво індивідуального житла в селі на час особливого періоду.

У травні прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав постанову про використання держкоштів на купівлю житла для учасників АТО і військовослужбовців.Згідно з постановою, Кабінет міністрів виділив 1 млрд грн на купівлю житла для учасників антитерористичної операції і військовослужбовців, що дозволяє побудувати і отримати більш 3 тис квартир.

Джерело: biz.liga.net

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно