Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Житло в Лондоні подорожчало до рекорду після британських виборів

4502.jpg
 

Ціни на житло в Лондоні в червні злетіли до рекордного рівня після перемоги Консервативної партії на виборах до парламенту Великобританії.

В цілому по Лондону початкові ціни, які запитують бажають продати житло, зросли на 5,7% – до більш ніж 600 тис. Фунтів ($ 930 тис.), А в Кенсінгтоні і Челсі житло подорожчало на 25%, оголосив оператор ріелторського порталу Rightmove.

По країні вартість будинків збільшилася на 3% – до 294 тис. 351 фунта – також рекордного рівня.

При цьому оренда житла в Лондоні в травні також зросла до рекорду, свідчать дані компанії Homelet, що надає інформацію і страхування для орендарів і орендодавців.Середня ставка при укладенні нового контракту минулого місяця становила 1506 фунтів стерлінгів ($ 2333). Вартість оренди в Лондоні більш ніж удвічі перевищує показники в інших регіонах Великобританії, відзначає Homelet.

Несподівана перемога прем’єр-міністра Девіда Кемерона на парламентських виборах 7 травня розвіяла побоювання з приводу можливого введення нових податків на нерухомість.За місяць, що минув після голосування, число виставлених на продаж у Лондоні будинків вартістю від двох мільйонів фунтів майже подвоїлася, повідомляє Rightmove.

“Різкий стрибок цін посилило повернення на ринок власників житла вищої цінової категорії, – зазначив директор Rightmove Майлз Шіпсайд. – Багато хто з продавців, що пішли в сторону напередодні виборів, тепер нарощують активність “.

Всупереч тенденціям у верхньому ціновому сегменті, рівень пропозиції на ринку в цілому поки недостатній для того, щоб задовольнити попит і приборкати зростання цін на будинки, відзначає Rightmove.Число нових будинків, виставлених на продаж, скоротилася на 8,5% в річному вираженні і на 3,9% в порівнянні з травнем.

Джерело: news.finance.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно