Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Житло, яке допоможе вирішити проблему бездомних: модульні будиночки площею всього 8,5 кв. метрів

16268.jpg
 

Влада Лос-Анджелеса серйозно стурбовані неухильно зростаючим числом бездомних в мегаполісі.
Проблема загострилася настільки, що щодня до 50 тисяч чоловік постійно сплять просто неба. Вирішення цієї проблеми запропонували студенти одного з американських університетів.Їх проект дозволить побудувати оптимальне житло, призначене для бродяг і інших осіб без даху над головою.

11 студентів під керівництвом викладачів Університету Південної Каліфорнії розробили проект Homes for Hope ( «Дому надії»), який допоможе (як передбачається) повністю вирішити проблему тих, у кого немає даху над головою.Робоча група спроектувала модульний портативний житловий будинок для однієї людини. Його монтаж займає зовсім небагато часу. Уже побудований перший прототип, який проходить випробування.

Остаточний варіант нагадує щось середнє між крихітним будинком і кімнатою в гуртожитку. Здалеку будинок виглядає досить привабливо, хоча дизайн і не ставилося на чільне місце.

Будиночок мобільний і стоїть на коліщатках.Рівень підлоги знаходиться за півметра над землею, що дозволяє ставити його де завгодно, навіть на нерівній поверхні. Житлова площа складає всього 8,5 квадратних метрів, а одна стіна зроблена опуклою назовні, що дозволило збільшити внутрішній об’єм приміщення.

Усередині Home for Hope виглядає цілком нормально. Там достатньо місця для ліжка, письмового столу, стільця і ​​полки. Два вікна пропускають багато природного світла і повітря.

Модульне компонування означає, що такі будиночки-блоки можуть об’єднуватися.З’єднуючись, вони стають справжнім гуртожитком. Деякі блоки можуть бути обладнані як санвузли, столові, мікро-офіси.

Будиночки дуже прості в конструкції.Збірка двоповерхового 30-місцевого житлового комплексу з власним внутрішнім двориком займе всього два тижні. Подібні гуртожитку можна будувати на занедбаних автостоянках, що пустують майданчиках.А так як весь комплекс розбірний, то житлові модулі при необхідності легко перемістити в інше місце.

В даний час ціна одного будиночка Home for Hope становить $ 25,000. Сюди входить вартість матеріалів, меблів та оплата витраченої праці.За оцінкою архітекторів 30-місцевий комплекс для Лос-Анджелеса буде коштувати трохи менше $ 1 млн.

Джерело: novate.ru

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно