Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Житлове будівництво в селі отримало державну підтримку

80_main
 

Сільські жителі зможуть отримати пільгові кредити на будівництво житла і його благоустрій під 3% річних, а багатодітні сім’ї і зовсім на безвідсотковій основі, відповідно до умов програми «Власний дім».

Таку заяву зробила Наталія Козловська, директор Департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону, під час розширеного виїзного засідання з питань упровадження регіональних програм підтримки індивідуального житлового будівництва в селі «Власний дім» у Запоріжжі.

Вона сказала також, що для тисяч сімей робота в даному напрямку стане надійною опорою у вирішенні їх житлових питань. «Обмін інформацією та досвідом буде нести позитивний результат і дасть імпульс для подальшої активізації діяльності фондів у областях із виконання цих програм», – зазначила Наталія Козловська.

У ході засідання обговорили питання виконання регіональних програм із підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» у Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській та Харківській областях, а також безпосередньо роботу фондів.

Джерело: budport.com.ua

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно