Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Житлові держпрограми: скільки українських сімей зможуть купити житло на пільгових умовах

18741.jpg
 

Держфонд сприяння молодіжному будівництву і «Укргазбанк» співпрацюватимуть в сфері державної програми з придбання житла.
Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та державний «Укргазбанк» співпрацюватимуть в сфері державної програми з придбання житла для українських сімей.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідний меморандум підписали голова правління Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний і голова «Укргазбанку» Кирило Шевченко.

«З 2010 року ми реалізовуємо програму доступного житла. У минулому році ми спростили умови участі в програмі. На цей рік ми маємо 100 млн грн в держбюджеті на цю програму, але я впевнений, що місцеві органи влади приєднаються і виділять кошти з місцевих бюджетів.Реалізація програми показала, що не всі громадяни здатні внести свою частину грошей за умовами програми – 30% або 50% від вартості будівництва. Ми почали замислюватися над об’єднанням зусиль з фінустановами.Ми напрацювали з «Укргазбанком» механізми для того, щоб громадянин мав можливість вирішити своє житлове питання », – сказав Кімнатний.

Також він зазначив, що програмою доступного житла можуть скористатися переселенці, але головною умовою участі є відсутність житла на непідконтрольною території України.

За словами кімнатні, рішення співпрацювати з «Укргазбанком» викликано тим, що це держбанк, який активно працює з первинним ринком нерухомості.

«Наприклад, приходить до нас сім’я, вибирає квартиру вартістю 450 тис. Грн.Згідно з програмою держава дасть 150 тис. Безповоротної підтримки. Залишається заплатити 300 тис., А у сім’ї є тільки 100 тис. Тоді вони починають шукати, де взяти кредит. Ми починаємо шукати банки, але більшість банків не працюють з первинним ринком житла.Ми вирішили співпрацювати з «Укргазбанком», так як це держбанк і активно працює з первинним ринком », – сказав він.

У свою чергу голова «Укргазбанку» Кирило Шевченко зазначив, що в цьому році скористатися програмою зможуть 200-300 українських сімей.

«Співпраця, яке ми починаємо, дасть можливість в цьому році скористатися цією програмою двом-трьом сотням українських сімей. Тому «Укргазбанк» готовий виділяти кредитні кошти », – сказав він.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно