Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Житловий будинок з гірськолижним спуском на даху

8717.jpg
 

Казахський архітектор Шоха Матайбеков представив концепт унікального житлового комплексу з гірськолижним спуском на даху – «Дом-Слалом» в Астані. 21-поверхова U-подібна конструкція може стати справжньою пам’яткою міста.

На відміну від гірськолижних трас на природних схилах, що функціонують тільки кілька місяців у році, цей спуск планується використовувати цілорічно. Влітку Slalom House покриють синтетичним снегозаменітелем Snowflex, яка не розтане від високих температур.Для безпеки лижників, вся траса буде обгороджена високим бар’єром. Довжина спуску складе 326 метрів, а ширина – 27 метрів. Замість підйомника лижники зможуть користуватися скляним ліфтом будівлі.

На першій поверсі будівлі планується розташувати торгові площі, а вище будуть знаходитися 2-кімнатні житлові апартаменти (421 квартира).

Шоха Майтабеков стверджує, що зведення подібного об’єкту набагато вигідніше, ніж будівництво штучного схилу і підйомників. Поки ще проект офіційно не затверджений, але його приблизна вартість складе 70 мільйонів доларів.

Джерело: novate.ru

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно