Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Житомир отримав нові дозволи в будівельній сфері

maxresdefault (1)
 

Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ, Держархбудінспекція) України в рамках децентралізації сфери архбудконтролю передала нові контрольні та дозвільні функції в будівельній сфері виконавчій владі Житомира.

Як повідомила прес-служба відомства, відповідний акт прийому-передачі справ глава ДАБІ Олексій Кудрявцев і мер Житомира Сергій Сухомлин підписали в понеділок.

Згідно з повідомленням, відтепер місцеві влади будуть самостійно реєструвати і надавати дозвільні документи на будівництво об’єктів I-IV категорій складності і здійснювати контроль у даній сфері.

“Житомир – це привабливий майданчик для реалізації масштабних інвестиційних проектів. Після деякого падіння показників у будівництві в минулих роках сьогодні в будівельній галузі міста спостерігається впевнене зростання. З отриманням повноважень держархбудконтролю Житомир матиме всі механізми, щоб вийти на новий рівень обсягів будівельних робіт”, – цитується в повідомленні А. Кудрявцев.

Як повідомлялося, раніше повноваження архбудконтролю отримали Київ, Одеса, Дніпро, Ужгород, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Харків, Суми, Херсон, Маріуполь, Житомир.

Джерело: ubr.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно