Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Житомирщина отримає гранд на 15 млн. доларів на енергоефективність від Швейцарії

6742.jpg
 

Швейцарська компанія Poyry Switzerland виконувати управління новим проектом «Енергоефективність в громадах», який буде впроваджуватися протягом 2015-2018 років в Житомирі за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Вартість консультаційних послуг покривається за рахунок гранту уряду Швейцарії. Внесок Швейцарії в ці енергоефективні заходи складе 15 млн. Доларів.

В рамках даної співпраці в Житомирі планується протягом 2015-2018 років провести заміну майже 7 тис.м теплових мереж, здійснити реконструкцію та капітальний ремонт 3 котелень, в тому числі з установкою твердопаливних котлів на біомасі, влаштувати індивідуальні теплові пункти в багатоквартирних житлових будинках.

Також в 2016 році планується провести комплексну енергоефективну реновацію 5 дошкільних навчальних закладів: замінити вікна, вхідні двері на енергоефективні, утеплити стіни, дахи, фундаменти, влаштувати системи автоматичного регулювання подачі теплоносія(індивідуальні теплові пункти), удосконалити системи освітлення, енергоменеджменту та моніторингу, а також управління водними ресурсами.

Джерело: budport.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно