Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ЖК “Зелений острів-2” відкрили до заселення!

1103.jpg
 

9 жовтня 2014 відбулося урочисте відкриття житлового комплексу «Зелений острів-2», який став еталоном бренду «Нерухомість від Ковальської»: об’єкт зданий вчасно, готовність до експлуатації 100%, а якість будівельних робіт – на вищому рівні.
Участь у відкритті взяли працівники Промислово-будівельної групи «Ковальська», представники засобів масової інформації, партнери та інвестори.Керівництво компанії привітав гостей свята та висловило подяку всім, хто був причетний до зведення одного з кращих комплексів столиці.

Олександр Пилипенко, президент ПБГ «Ковальська», у своєму вітальному слові зазначив: «Комплекс був введений в чітко зазначені терміни, будівництво здійснено з використанням сучасних будівельних матеріалів і передових технологій зведення». Свою промову А.Пилипенко закінчив словами подяки тим, хто брав участь у реалізації ЖК «Зелений острів-2».

«57 тисяч кубометрів бетону, 8 з половиною тисяч тонн арматури і 10 тисяч квадратних метрів тротуарної плитки в рекордні терміни були перетворені на новий сучасний житловий комплекс від Промислово-будівельної групи« Ковальська »- повідомив генеральний директорПБГ «Ковальська» Сергій Пилипенко.

Чотири будинки комплексу з дворівневим підземним паркінгом, офісно-адміністративною будівлею, дитячого та спортивного майданчиками, а також власної комунально-експлуатуючою організацією розташувалися на півтора гектарах землі в самому серці Шевченківськогорайону по вулиці Ігоря Сікорського, 4б.

Всього в «Зеленому острові-2» 944 квартири площею 64 000 квадратних метрів. Це вже 21-й житловий комплекс у Києві від Групи «Ковальська». Саме на репутацію забудовника перш орієнтувалося більшість інвесторів цього об’єкта.Лариса Яніцька, жителька другого «Зеленого острова» розповідає:

«Вибирали квартиру всією сім’єю. Одним з головних критеріїв, що вплинув на наш вибір стала репутація забудовника.Переглянули чимало раніше зведених «Ковальської» об’єктів і зупинилися на ЖК «Зелений острвів-2». Наш комплекс – це справжній оазис в зеленому парку ».

Група «Ковальська» доклала максимум зусиль, щоб полегшити вибір на ринку нового житла.Комплекс відрізняється просторими квартирами, новітніми технологіями будівництва, екологічними і естетично привабливими матеріалами, індивідуальної архітектурою, повним спектром послуг і сучасним рівнем сервісу.

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група« Ковальська »

тел. / Факс: (044) 591-70-44

Джерело: zeleniyostriv.ua

Возможно, Вам также будет интересно