Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Змінився соцпортрет покупця нерухомості

292.jpg
 

У місті Харкові середній вік покупців житла на вторинному ринку становить 37 років. Дану інформацію встановила маркетингова служба компанії «ХАН» в червні поточного року за результатами дослідження.
Експерти розповіли, що в порівнянні з результатами дослідження минулого року середній харківський покупець вторинного житла помолодшав. Так, чином, за словами керівникам компанії Світлани Якимової, віковий показник знизився на три роки – з 40 до 37 років.Дана зміна можна пов’язати з ситуацією в економіці і політиці країни, а також з коливанням курсу валют.Так, покупці більш старшого віку в основному вирішили зайняти вичікувальну позицію і у зв’язку з цим відклали покупку нерухомості, а от молоді покупці швидше адаптувалися до ситуації, що склалася і рішуче налаштовані на укладення угоди.

Крім того деяких змін зазнав соціальний портрет потенційного покупця. Порівняно з минулим роком у два рази зменшилася кількість службовців, які купують житлову площу. А от підприємці стали купувати нерухомість частіше на 10%.Це говорить про те, що все більше бізнесменів розглядають придбання нерухомості в якості надійного способу зберегти кошти. Переважна кількість покупців вторинного житла, а саме 52% – це керівники різних рівнів і підприємці.Фахівці купують нерухомість в 29% випадків. Ще рідше купують житло службовці та пенсіонери – 6% і 9% відповідно. При цьому в угодах з придбання житла частіше беруть участь жінки – в 59% випадку, а чоловіки – в 41% випадків.

Керівники та спеціалісти віком від 40 до 55 років вибирають для проживання центральні райони міста Харкова. А ось бізнесмени від 35 до 42 років набувають або орендують нерухомість у центрі міста в більшості випадків для ведення бізнесу.А для проживання дана вікова група воліє Олексіївське напрямок. На Салтівці житло купують в основному молоді підприємці, робітники і фахівці у віці 26-35 років.

Джерело: kh-news.net

Возможно, Вам также будет интересно