Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Золоті гори: чим вигідні інвестиції в Буковель

43554
 

Події останніх трьох років сильно перекроїли туристичну карту України, давши потужний стимул для розвитку Карпатського регіону. Карпати, включаючи Прикарпатті та Закарпатті, були популярним туристичним напрямком ще з радянських часів, але останнім часом там відбувається справжній бум. В умовах, коли попит на послуги зростає на 20% в рік, саме час задуматися про інвестиційний потенціал Буковеля.

Івано-Франківська область, на території якої розташований Буковель, за роки незалежності України стала одним з найпопулярніших туристичних напрямків. За даними обласного управління статистики, за цей час кількість туристів, які офіційно скористалися послугами місцевих турфірм, зросла з 2 тис. до 66 тис. Логічно припустити, що насправді туристів в області побувало набагато більше, але тренд очевидний: за 25 років потік зріс в 33 рази.

Попит породжує пропозицію. Звідси і багаторазове збільшення числа готелів. Згідно з даними Івано-Франківського ГУ статистики, в 1991 році в області було лише 35 готелів та 44 санаторно-курортних установ. У 2015 році тут працювало вже 230 об’єктів розміщення, з них 200 – готелі.

Стрімкий розвиток курортно-туристичного напрямку в регіоні найяскравіше простежується на прикладі Буковеля. У 2001 році, коли курорт тільки почав свою роботу, його відвідало 10 тис. людей. Зараз він приймає стільки туристів щодня. За словами почесного директора ТК “Буковель” Олександра Шевченка, в сезоні 2015-2016 курорт відвідало близько 1,6 млн туристів, що на 20% більше попереднього сезону. Якщо тренд, що цілком очікувано, продовжиться в такому ж обсязі, то нинішній сезон зможе похвалитися цифрою в 1,7-1,8 млн туристів.

Джерело: abcnews.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно