Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Зростання цін на комунальні послуги може підвищити продажі на первинному ринку

146.jpg
 

Планове підвищення вартості газу для комунальних потреб, а також збільшення ціни електроенергії для населення буде стимулювати потенційних інвесторів до придбання енергоефективного житла на первинному ринку.
Таку думку висловив керівник відділу продажів ЖК “Park Stone” Дмитро Шостя.

Експерт зазначає, що це перше масштабне підвищення комунальних тарифів за останні десятиліття, яке може істотно змінити погляд жителів країни на енергозбереження як у побуті, так і при будівництві житлових і нежитлових приміщень.

“Зі старими будинками все гостріше буде ставати на порядок денний питання про їх знесення або глибокої енергетичної та екологічної санації, на що потрібні гроші з бюджету, які навряд чи коли-небудь будуть виділені в необхідному обсязі.Тому при виборі між вторинним ринком і первичкой, де понад 70% об’єктів зводяться з використанням сучасних енергозберігаючих технологій, покупці будуть схилятися до останнього варіанту “, – упевнений Д. Шостя.

За його словами, фасадні технології утеплення, нові віконні системи в поєднанні з лічильниками тепла, а також з регуляторами температурного режиму дозволяють економити на комунальних послугах до 30% щомісяця.

“Мова йде не тільки про те, що взимку додатково до опалення не потрібно включати обігрівач, а батарею можна” прикручувати “.Загальні витрати комплексу на обігрів, освітлення, витрати на подачу води на верхні поверхи сучасної новобудови, особливо, в “комфорт-класі”, істотно нижче, ніж у подібних будівель старої споруді.В результаті власникам квартир вже спочатку будуть приходити більш “гуманні” квитанції, ніж їхнім сусідам по району “, – сказав керівник відділу продажів ЖК” Park Stone “.

Нагадаємо, з 1 червня 2014 ціни на електроенергію виростуть на 10-40% залежно від обсягів споживання, а з 1 травня 2014 на 50% було підвищено вартість газу для населення, що вплине також на ціну послуг опалення та утримання житла.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно