Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Зубко обіцяє допомогти українцям вдвічі зменшити рахунки за енергоносії

kvitantciya_schet_platezhka
 

Реалізація заходів Фонду енергоефективності, який має запрацювати до кінця наступного опалювального сезону, дозволить кожній родині зменшити вдвічі щомісячні рахунки за енергоносії.

Про це повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з посиланням на віце-прем’єр-міністра – голову Мінрегіону Геннадія Зубка.

«Фонд буде задавати технічні рамки, визначати енергоефективність будівель, а також заходи по максимальній економії кожного домогосподарства. Зменшення рахунків можливо тільки через скорочення обсягів споживання», – зазначив Зубко.

За його словами, завдяки передбаченій фондом частковій монетизації субсидій зекономлені кошти громадяни зможуть направляти на підвищення енергоефективності.

«Чим глибше будуть енергоефективні заходи, тим відчутніше буде економія і тим більше – надана державою компенсація», – сказав віце-прем’єр.

Однією з цілей створення фонду є зниження споживання природного газу населенням, оскільки, за словами Зубко, половина обсягу споживаного природного газу в житловому секторі (17 млрд. куб.м) використовується неефективно через відсутність заходів з модернізації старих індивідуальних і багатоквартирних будинків.

За словами міністра, створення спеціалізованого Фонду енергоефективності дозволить протягом 3-5 років провести комплексне оновлення будівель, що дасть економію на енергоресурсах близько 3 млрд. дол. на рік.

Джерело: economics.unian.net

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно