Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Зубко оцінює вартість відновлення Донбасу в $ 15 млрд.

8f88884f441ad5e8f19515abb89c397f
 

Для відновлення інфраструктури та відшкодування збитків, завданих діями, буде потрібно $ 15 млрд., вважає віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

“На жаль, схід Донбасу безпосередньо постраждав від війни, приблизна вартість відновлення збитку інфраструктурі, компаній і житлових будинків складе до $ 15 млрд.”, – сказав Г.Зубко.

За словами міністра, в той же час, інвестиційний інтерес вже зміщується на схід країни, зокрема, в бік Харкова і Краматорська. Однак більш інвестиційно сприятливими є західні регіони України.

За словами Г.Зубко, саме з цих міркувань засмучуються японська компанія Fujikura, яка має завод електронних автокомпонентів у Львівській області, Sumitomo Electric, яка виробляє деталі в Тернопільській області, виробник кабельних мереж для автомобілів Kromberg and Schubert на Житомирщині.

“Нещодавно 17 американських компаній, що спеціалізуються на виробництві запасних частин, також проявили інтерес до роботи в Україні”, – зазначив Г.Зубко в інтерв’ю.

Джерело: interfax.com.ua

, , , , , , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно