Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Зубко заявив про перезапуск діяльності Держмолоджитла

 

Діяльність “Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву” буде концептуально змінена.

Фонд повинен стати самодостатнім і абсолютно прозорим інструментом в сфері молодіжного будівництва, який буде відповідати сучасним європейським нормам.

Таке бачення закладено в новій Стратегії Держмолоджитла. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко на засіданні Наглядової ради установи, на якому було схвалено нову Стратегію розвитку, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

“Схвалена Стратегія перезавантажує діяльність Фонду, передбачає прозорість в ухваленні Фондом всіх рішень і відкритий доступ до них громадськості. Передбачені такі напрямки як забезпечення житлом учасників АТО, сприяння індивідуальному житловому будівництву для учасників АТО, пільгове кредитування військовослужбовців тощо. Прийнятий на цьому тижні парламентом закон 4550 щодо забезпечення учасників АТО доступним житлом – вже є першим кроком в рамках цієї Стратегії. Також документ враховує напрямки, закладені Генеральною угодою про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016-2017 роки”, – зазначив Геннадій Зубко.

Джерело: telegraf.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно