Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Зведено першу покрівлю та терасу ЖК “Busov Hill”

10537.jpg
 

Дах над нижньою, 15-поверхової, частиною житлового будинку отримав свій залізобетонний каркас. Таким чином, подальші монолітні роботи будуть виконуватися тільки над двома вищими частинами ЖК “Busov Hill”. Завершення першої покрівлі – це одночасно і завершення будівництва першої тераси ЖК “Busov Hill”.

“Сьогодні, завершивши каркас нижньої частини, ми будуємо на рівні 18-19 житлових поверхів. Зараз входимо у фазу найбільш динамічних змін по дому. Так, він отримує завершений обрис, фактично добудовуємо його “скелет”. Крім того, незабаром почнуться фасадні роботи, і зовнішній вигляд житлового комплексу буде змінюватися мало не щодня. Звичайно, важливо і внутрішнє наповнення. Зокрема, зараз приступаємо до монтажу внутрішніх комунікацій”, – прокоментував Сергій Матяш, директор з будівництва ТОВ “Житлобудінвест”.

ЖК “Busov Hill” – резиденція преміум-класу, яка розташована на вершині Бусової гори, в безпосередній близькості до Національного ботанічного саду на Печерську. Будинок складається з 146 апартаментів, від 2-х до 4-х квартир на поверсі.

ТОВ “Житлобудінвест” – будівельна компанія, заснована в 2002 році. Проекти компанії неодноразово ставали лауреатами всеукраїнських та міжнародних будівельних премій. Особлива гордість ТОВ “Житлобудінвест” – клубний будинок “Zverinetskiy”, введений в експлуатацію і достроково переданий під заселення в 2013 році.

Джерело: busovhill.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно